banner photo

Elektryka

Zapewniamy kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych od A-Z. Wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne, przemysłowe instalacje elektryczne, systemy inteligentnego domu.

Wykonujemy instalacje elektryczne tradycyjne - od projektu do wykonania, pomiarów oraz oddania do użytkownia.

Instalacje Tradycyjne

Oferujemy wykonanie pełnej instalacji elektrycznej w Państwa domach, mieszkaniach, a także w budynkach firm czy też użyteczności publicznej.

Wykonujemy :
• instalacje tradycyjne
• instalacje inteligentnego domu”

Instalacje inteligentnego domu

Jest to rodzaj instalacji z wykorzystaniem automatyki dzięki czemu możecie Państwo obsługiwać podłączone do instalacji media takie jak np. telewizja, odbiorniki audio, video itp. Oraz urządzenia elektryczne jak oświetlenie, żaluzje okienne, urządzenia monitoringu, kontroli dostępu jak wideoodmofon, urządzenia grzewcze oraz klimatyzacyjne bezpośrednio, a także co jest zaletą tego typu instalacji – przy użyciu zainstalowanych sensorów przyciskowych i paneli dotykowych, lub też zdalnie przez Internet, przy pomocy komputera, tabletu czy też telefonu komórkowego. Tego typu rozwiązanie instalacji daje wielki komfort i wygodę, a także wpływa na energooszczędność. Elastyczność funkcjonowania tego sytemu polega na możliwości sterowania podłączonymi do instalacji urządzeniami według własnych upodobań i oczekiwań. Pozwala to na przykład na regulację natężenia światła indywidualnie w każdym z pomieszczeń osobno czy też na jego włączanie lub wyłączanie według określonego czasu. W taki sam sposób można ustalić uruchamianie żaluzji okiennych, sterować klimatyzacją czy ogrzewaniem. Są to tylko nieliczne przykłady ponieważ system ten daje wiele możliwości, a sposób jego działania uzależniony jest tylko i wyłącznie od Państwa wymagań.

Dane Kontaktowe

Firma Klimel Grzegorz Ćwan

Lipa 28A, 37-751 Bircza

Biuro Obsługi Klienta

Email: biuro@klimel.com +48 881 438 492 +48 535 156 997 +48 698 167 241